Nowości

Certyfikat Rzetelności Płatniczej

Realizacja domu szkieletowego 120m2 zakończona kolo Warszawy

Rozpoczynamy montaż 475 okien w budynkach wielorodzinnych w Warszawie z naszym partnerem - producentem okien pcv firmą Plastimet z Ełku.

Ukończona realizacja budynku szkieletowego w okolicach Warszawy 120m2 powierzchni użytkowej.

Obecna nasza realizacja trzech blizniakow w szkielecie w miejscowosci Mikolow

Kolejna realizacja NH 70 zakończona w Józefowie nad Wisłą

Drodzy Klienci i Partnerzy z przyjemnoscia donosimy, iz Nasza firma otrzymala wyróżnienie w edycji 2023 w kategorii Firma Godna Zaufania!

Dobiega końca nasza realizacja nowej szkieletówki w okolicach Puław.
Mamy nadzieję, że pięknie się prezentuje. Dziękujemy firmie Sun Roof za współpracę przy dachu solarnym.

Kolejny etap realizacji budynku szkieletowego 00-NH70
w miejscowości Józefów nad Wisłą

Prezentujemy naszą trwającą obecnie realizację koło Puław.
Dom w projekcie indywidualnym o powierzchni 260m2

Kontynuacja budowy domów drewnianych na zboczu góry Ślęży

Kolejna odsłona naszej aktualnej realizacji budowy domów szkieletowych na zboczu Ślęży

Firma KRAUS-KAM rozpoczyna budowę kilkunastu domów drewnianych na zboczu góry Ślęży

Moda na ekologiczny styl życia sprawia, że przybywa zwolenników eko-budownictwa. Elewacje budynków często wykonuje się z drewna lub kamienia, co pozwala na lepsze dopasowanie do otaczającej przyrody. Materiały te są także podstawą wykończenia wnętrz. Z jednej strony tworzą one przyjazny klimat i dobre warunki do życia, a z drugiej – nadają ekskluzywny wygląd. Z tego względu coraz więcej osób wybiera okna drewniane lub drewniano-aluminiowe i elewacje kamienne.
Komfort tkwi w szczegółach – im wygodniejsze jest wyjście na taras, tym chętniej korzysta się w uroków wypoczynku na świeżym powietrzu.

Nowością jest stosowanie drzwi o wielkopowierzchniowych skrzydłach z ogromnymi taflami szklanymi w systemach przesuwnych – są one wyposażone w specjalne mechanizmy ułatwiające ich otwieranie i zamykanie.

Konstrukcje drewniane i drewniano-aluminiowe doskonale wpisują się w ten trend. Ważnym uzupełnieniem powyższych rozwiązań jest tzw. „ciepły montaż”, czyli obustronne oklejanie ram stolarki specjalnymi taśmami paroszczelnymi i paroprzepuszczalnymi. Powoduje to zmniejszenie strat ciepła i odpowiednią wentylację.

Uzupełnieniem eleganckiego designu zainstalowanej stolarki mogą być deski kamienne (tarasowe) z gnejsu, proponowane przez naszą firmę.

Do nowoczesnych budynków, jako element małej architektury ogrodowej, śmiałym rozwiązaniem są płoty gabionowe charakteryzujące się ciekawym designem i łatwym montażem. Do ich wypełnienia doskonale nadają się oferowane przez nas kamienie.